Догляд за волоссям

Стрижки для працюючих жінок, щоб виглядати стильно і авторитетно (фото)

Ех, як же важко в наш час бути Жінкою! Ми при будь-якому розкладі завжди повинні залишатися жінками. Не тільки супергероями, які працюють, дивляться за дітьми і власним чоловіком, але і тими, які при всьому цьому ще й виглядають добре.Але ж часу і грошей на красу не завжди вистачає.

А від нас постійно вимагають бездоганного вигляду: починаючи від одягу і закінчуючи волоссям.Але як же підібрати таку стрижку, щоб ми, жінки виглядали стильно, красиво, та ще й авторитетно?

Які стрижки завжди актуальні і підійдуть для ділових женщінразлічние форми і техніки стрижок додадуть будь-яким волоссю красу, відсутній обсяг або приховають зайву повноту особи. А якщо правильно підібрати стрижку за формою, кольором, то вона може повністю перетворити обличчя.І сьогодні я розповім про 4х, найбільш популярних і не втрачають своєї актуальності, стрижках, які можуть підійти будь-якій жінці.

КареОх, вже ця нещаслива стрижка! Її використання нами стало мало не мемом: нібито, при розлученні ми всі починаємо робити цю стрижку.

Але навіть вона правда, шедевральна і проста одночасно: її можна робити і на коротких, і на середніх волоссі, і в техніці ” мелірування»; “омбре”.

Вона унікальна тим, що практично не вимагає укладання. Досить простий сушки за формою і невеликого закріплення лаком для волосся. А діловий образ-забезпечений: згадайте Анну Вінтур.

Це різновид каре, тільки складніше.

Може бути і асиметричним, і градуйованим. Проста шапочка на маківці створить необхідний обсяг для тонкого волосся, а подовжені пасма – жіночність.

З такою стрижкою можна не тільки ходити на роботу, але і в ресторан, наприклад. https://www.

Яскраві представниці таких стрижок – Вікторія Бекхем, яка є відомим модельєром і вже точно – діловою жінкою; Гвінет Пелтроу (у якої – власний бізнес).

Проста стрижка, з якимсь сюрпризом, яка підходить для жінок будь-якого віку, але досить сміливих: не кожна з нас може носити ультракороткі волосся, та ще з відкритими вухами.

Однак, така стрижка створить якийсь молодіжний свіжий образ. Крістен Стюарт, Еммі Уотсон, Одрі Тоту, які носять пікс-сміливості не позичати.

Женственная стрижка, яка найбільше підходить для власниць хвилястого волосся. Така стрижка створить прикореневій обсяг, а хвилі підкреслять недбалість.

Примітна вона тим, що підходить для жінок будь-якого типу і на будь-яку довжину волосся.

Оскільки я свого часу перепробувала стрижок! З Моїм обличчям і волоссям, які ростуть знизу вгору і створюють вихори – було дуже непросто підібрати нормальну зачіску або стрижку.

В різному віці я перепробувала і дуже довгі; і різновид Пікс; і каскад на середні волосся і те саме каре. Нещодавно робила боб-каре, який незабаром відріс і перетворився в звичайне каре. Але я звикла, що ця стрижка мені більш-менш йде.

Для роботи – вже точно: висушила по-швидкому, трохи закріпила лаком, прибрала одну пасмо за вухо – і образ ділової леді готовий!Особисто я вважаю, що універсальною стрижкою для жінок будь-якого віку і типу може бути боб.
Він не вимагає особливої майстерності в залицянні, плюс до всього він підійде для будь-якого образу: романтичного або ділового.

Related posts

Leave a Comment