Догляд за волоссям

Відмінна маска для тонування волосся. Як обрати?

Тонуюча маска для волосся Estel Haute Couture NewTone.Я, як перукар, дуже задоволена і рекомендую цю маску своїм клієнтам!Переваги: красиві, блискуче волосся, завжди оновлений колір і догляд за волоссям.Недоліки: у мене з партії в 20 шт іноді не працюють пара дозаторів.

На якість звичайно це не впливає.Мої клієнтки в основному блондинки.Я довго шукала і пробувала догляди, шампуні і маски для домашнього використання.

Те, що я можу рекомендувати своїм клієнтам.І в один прекрасний день я прийшла працювати в новий салон, де представлено досить великий асортимент продукції ESTEL.Досить широка лінійка відтінків.

У блондинок не завжди рівний колір, плюс колір в процесі миття і впливу сонячних променів тьмяніє.І в цьому випадку маска ідеально підходить для підтримки кольору.Тонуюча маска для волосся Estel Newtone-барвник з оздоровчою дією на волосся.

Виробник передбачив ще одне корисне гідність: випуск маски в 2 варіантах дозування – невеликий тюбик і бутель з дозатором більшого обсягу. Тобто у вас є вибір і можливість спробувати.Маска тонуючої дії – це речовина зі збагаченим складом, представленим: молочною кислотою, яка живить, зволожує волосся, підвищує її еластичність і в рази знижує ризик посіченості і ламкості; воском бджіл: поверхнево обволікає кожен волосок, запечатуючи його лусочки; результат-гладке і блискуче волосся; вітамін Е-один з активаторів вироблення природного колагену, а також фіксатор вологи в структурі волосся;УФ-фільтрами, призначеними для запобігання знебарвлення нового відтінку під дією природного або штучного ультрафіолету.

Аміак в число засобів, складових маску, не входить!Що дає використання маски? Дія барвника направлено на насичення вже наявного кольору, на відновлення волосся після проведеного освітлення і на відновлення пасом після використання агресивних фарбувальних засобів.У роботі я часто користуюся -8.61 дає фіолетовий відтінок – 9.

65 ніжний, рожево-фіолетовий-8.76 коричнево-фіолетовий, більш натуральний-7.44 це мої улюблені “рижики”, рудий колір вимивається дуже швидко, а маска довго підтримує яскравий і насичений рудий колір-7.
56 рожевий, з відтінком фуксії!!! Обережно, працювати в рукавичках, чому то саме цей колір в’їдається в шкіру))) а в цілому, дуже рекомендую цей догляд.Трохи затонували і прибрали слабку жовтизну.

Related posts

Leave a Comment