Садівникам і дачникам

Вдихаючи троянди аромат…

Привіт всі, хто читає мій канал. У своїй минулій статті я розповіла вам про свій перший і нещасливий канал, який вела в минулому році і якось на душі стало легше..

Тут тільки і залишається додати, що перший млинець (тобто канал) У мене вийшов грудкою. Враховуючи минулі помилки і з великим ентузіазмом беруся за новий і запрошую вас в мій сад.Це моя радість і моя віддушина в таких часом сірих буднях.

Щоранку я починаю з того, що озброївшись фотоапаратом, виходжу на прогулянку.І нехай не все у мене ідеально і люди, які знайомі з ландшафтним дизайном скажуть, що все тут не так як повинно бути, але я люблю свій сад таким, яким він є. Люблю кожну квіточку, що дарує мені масу позитивних емоцій і заряджає своєю енергією.

Спустившись з ганку, я підходжу до своїх троянд. Мабуть, саме біля них, Я проводжу найбільше часу. І не випадково, адже вони заворожують своєю красою і підкорюють тонким ароматом.

Досконала краса троянд не може залишити людину байдужою. Цим квітам присвячували вірші та пісні, про них складали легенди, їх образ навіки залишився на полотнах великих художників. Цариця квітів, королева саду – якими тільки епітетами не наділили люди цю квітку.

Облаштовуючи свій сад на новому місці, я знала одне, що в ньому буде багато троянд. Розбивши першу клумбу під вікнами будинку, я в першу чергу посадила там ці чудові квіти. Поступово вся клумба опинилася у владі троянд.

Ростуть вони і вздовж доріжки.Поки у мене їх тридцять кущів, три з яких – в’юнкі. Але це не межа.

У наступному році я хочу висадити ще й в голові вже склався ескіз нового квітника.Кожна квітка прекрасний по своєму. І не важливо якого він кольору, висоти або форми.

І все ж у мене є улюблений кущ.Пройти повз цієї пишноти просто неможливо! Чарівні густомахрові квітки цієї троянди відрізняються яскраво-жовтими пелюстками, рожевіють ближче до краю.Тільки що розкрилися квіти майже повністю Жовті.

З кожним новим днем вони змінюють забарвлення. На жаль, я не знаю назву сорту. Але для мене це і не так важливо.

А ось ще одна з моїх улюблених троянд. Її красою і ніжним ароматом я теж не перестаю захоплюватися.А це наймолодша “мешканка” мого Розарію.

Вона з’явилася тут тільки в цьому році, але вже встигла порадувати мене своїм довгим цвітінням.Все літо радують мене мої в’юнкі троянди, то відцвітаючи, то знову покриваючись ніжними квітами.Ось і зараз на самих верхівках, які вже дотягнулися до даху, розкриваються бутони.

В цьому році перша хвиля цвітіння трохи запізнилася і не була такою обільноцветущей як зазвичай. Зате зараз Мої троянди у всій своїй красі. І судячи з кількості бутонів на них, цвітіння триватиме ще довго.

Як і будь-який інший квітка, троянди вимагають уваги і турботи, за які щедро відповідають своїм цвітінням.Мої красуні.Мої улюблениці.

Моя гордість.І нескінченна радість.І як тут не згадати рядки Володимира Набокова: і кожен раз, побачивши ніжних розДуша не втомлюється їм дивуватися.

Їх досконалість велике всерйоз, ми народжені, щоб ними захоплюватися!Якщо вам сподобалася наша перша прогулянка по моєму саду, то ставте лайки, пишіть коментарі і підписуйтесь на мій канал.А якщо хочете побачити і інші квіти, що ростуть у мене, то можете заглянути на парад квітів, або пройтися повільно по саду.Сподіваюся, до швидких зустрічей на моєму каналі.

Related posts

Leave a Comment