Квіти та рослини

Рідкісні однорічники, які я виростила з насіння.

Квітникарю складно пропустити продажу насіння, будь то Торговий центр, інтернет-магазин, або просто лоток з різнокольоровими упаковками. і завжди хочеться знайти щось новеньке, особливе, цікаве. Взимку тужать руки по лопаті, є одна у квітникаря мрія-краса, Краса! Трахеліумвот і я прикупила кілька новеньких рослин, які вирішила висадити в цьому сезоні.

І так перше-трахелиум” Лісове озеро ” фіолетовий. Посіяла в березні, зацвів в липні, цікавий квітка. Утворює кущик з парасольками крихітних фіолетових квіточок.

Сподобався зібрала насіння, буду сіятьеще одна рослина, зацікавила мене – кардіоспермум жонглер. Це ліана, чіпляється вусиками і швидко піднімається по опорі. Цвіте непоказно, але дуже цікаві зав’язі, схожі на серцеподібні балончики.

Враження не справив, садити більше не буду.Кардіоспермумтретье рослина, яке мені дуже сподобалися на зображенні пакетика – діасція рожева. Зійшло 3 рослини, в живих залишилося одне.

Зате як цвіло! Висадила в кашпо з довгограючим добривом результат вище всяких похвал! Буду садити і на наступний рік.Диасция.Беломканда.

У перший раз сіяла її в минулому році, зійшла добре, листя схожі на листя ірису, тільки поменше. На квітконосі кілька помаранчевих квіточок, які триматися один день, потім розвивається насіннєва коробочка. Рослина враження не справило, вирішила більше не вирощувати, але Цієї весни воно дуже жваво зійшло, наростило розетку, пересадила в інше місце з переднього плану.

хоча було зазначено, що це однорічник, і у нас, на північному заході не зимує.Біломкандаї нарешті-Пробосцидея дрібноквіткова . Симпатичне рослина з опушеними квіточками, лопушістие листочки, і навіть видало мені один плід.

Пишуть, що плід їстівний. Не знаю. Поки ще зріє.

Ще НЕ вирішила, чи буду вирощувати на наступний рік. Пробосцидея дрібноквіткова. А це її плодик.

На упаковці з насінням колір був набагато рожевіше. І ще – рослина має опушення, і мабуть привабливо для комах, тому що в ворсинках застряють дрібні мошки. Кущик висотою приблизно в півметра, але розвалюється в різні боки, вимагає місця.

Related posts

Leave a Comment