Квіти та рослини

Як виростити квітучий декоративний чагарник калина бульденеж

Чагарник є декоративною різновидом, добре відомої всім садівникам, калини червоної. Використовується для прикраси садів. Калина Бульденеж все більше і більше завойовує наші ділянки.

Ландшафтні дизайнери із задоволенням працюють з цим чагарником. Це цілком виправдане рішення. Під час цвітіння від рослини неможливо відірвати очей.

Настільки чудово виглядають білосніжні суцвіття у вигляді куль.Зацвітає калина в кінці весни, початку літа. Цвітіння триває більше місяця.

Але навіть після цвітіння чагарник не втрачає своєї краси.Бульденеж невибаглива в догляді рослина, добре зимує. Кущ може виростати до 6м у висоту і до 4м в ширину.

Розмножувати чагарник можна живцями, відводками або відростками.Найбільш простий і не травмує материнський кущ спосіб, це розмноження відводками. Влітку вибираємо найсильнішу гілку, пригинаємо її до землі, закріплюємо скобою, присипаємо грунтом.

Поки гілка не пустить корінці, грунт підтримуємо у вологому стані. Потім акуратно відокремлюємо від материнського куща і пересаджуємо на нове місце.Воно повинно бути сонячним.

Посадкову яму копаємо глибиною від 80см до 1 метра. Заправляємо перегноєм упереміж з садовим грунтом 1/2, можна додати добриво для квітучих чагарників. Кореневу шийку потрібно заглибити на 3-5см.

Після посадки рослину рясно поливаємо і мульчуємо.Цвіте калина на другорічних пагонах, тому обрізати кущ можна тільки після цвітіння. Навесні робимо лише санітарну обрізку.

Кущ можна формувати у вигляді деревця, Для це потрібно вибрати найсильніший втечу. Відступаємо від Землі приблизно 1,5 м і формуємо крону з бічних пагонів.Щоб сформувати просто кущик, для цього потрібно на другий рік після посадки, коротко підрізати всі гілки.

Нові пагони які виростуть з бічних бруньок і сформують акуратний кущ.Догляд за калиною полягає в підгодівлі, які потрібно робити 2-3 рази за сезон комплексним добривом. Поливати рослину досить 1 раз в 7днів, на один кущ потрібно вилити 2-3 відра води.

Крім цього потрібно робити профілактичні і в міру необхідності обробки від шкідників.Калина Бульденеж однаково добре виглядає як в одиночній, так і в груповій посадці. Рослина буде красиво виглядати, якщо його висадити біля садового ставка.
З чагарнику виходить чудова жива огорожа.Красива квітка, який легко виростить і за яким просто доглядати.

Related posts

Leave a Comment