Квіти та рослини

Нарциси, які мені подобаються

Люблю первоцвіти! Тюльпани, гіацинти, крокуси, а особливо нарциси!З дитинства люблю ці квіти. Якось в дитинстві серед викинутих кимось квітів знайшла половинку цибулини. Посадила її, а навесні отримала прекрасний нарцис, з білими пелюстками і великою жовтою серединкою.

Щороку квітів на цьому кущику все додавалося і додавалося.Тепер, володіючи своєю ділянкою, де можу садити, що душа попросить, почала потихеньку розводити свою колекцію нарцисів.Як же мені вони подобаються! Хвалюся своїми квітами:Нарцис Erlicheerнарцис Erlicheer-незвичайний сорт багатоквіткових нарцисів, які останнім часом все більше входять в моду в Європі.

Нарцис утворює втечу, на вершині якого утворюється до 15 невеликих квіточок, діаметром від 3 см до 4 см.пелюстки квітів білосніжні, але в основі присутній яскравий жовтий колір, тому кожна квітка візуально схожий на невелику водяну лілію.White LionWhite Lion-це справжній цар квітів! Це махровий нарцис, що нагадує вибух жовтих іскор в оточенні білосніжних мереживних хвиль.

Він цвіте три, а то і чотири тижні, високий і привабливий і не боїться хвороб. Таїті (Tahiti)ось такий красень, нарцис Таїті (Tahiti) розцвів в саду.Особливістю цього сорту є високий квітконіс (35-40 см), неперевершений аромат і тривалість цвітіння (2-3неделі).

Сорт Таїті цінується за високу морозостійкість і стійкість до хвороб.GoldGold-великий, яскраво-жовта квітка. У суміші з іншими сортами буде виглядати дуже ефектно!Тет-а-тетНарцисс Тет-а-тет – популярний у всьому світі мініатюрний сорт! Виростає всього на 15 см у висоту, зацвітає ранньою весною.

Яскраво-жовті квіти весело виглядають на клумбі, немов скупчення маленьких зірочок. Висаджується у відкритому грунті, рокаріях, контейнерах, а особливо – на сонячному підвіконні. Крім цих сортових красенів, є ще звичайні нарциси, до яких ми всі давно звикли, білі з жовтою серединкою.
Але я не збираюся зупинятися на досягнутому, на осінь замовила ще багато нових сортів. Як виростуть, буду хвалитися!Не забудьте підписатися на канал! Вам не важко, а мені приємно! До речі, Ви так набагато швидше будете отримувати мої нові розповіді)) Канал вдалий світ є не тільки в Дзені, але і ВКонтакте, в Facebook, на Ютубі.

Related posts

Leave a Comment