Квіти та рослини

Осінні квіти, які наповнять сад ніжною красою

Якщо осінній сад вас не радує, використовуйте для прикраси квітників багаторічники, які розквітають у вересні.Ці три неймовірно красивих садових рослини володіють особливим ніжним шармом, їх вигляд прекрасно вписуються в будь-яку садову композицію і оживляє згасаючу природу.Анемона Японська відрізняється тривалим цвітінням з кінця серпня до жовтня.

Це досить висока рослина, його стебла можуть досягати довжини від 50 см і більше метра в залежності від сорту. Анемона утворює пишний повітряний кущик. Легкість і витонченість рослини підтримують ніжно рожеві квіти, які розпускаються на кінцях тонких квітконосів.

Анемона Японська-багаторічна рослина з розростається кореневищем у верхньому шарі грунту. Анемона Японська прекрасно зимує, витримуючи морози під хорошим шаром снігу.Багато хто вважає цей вид анемони-примхливим рослиною.

У цієї квітки є кілька вимог.Анемона Японська погано переносить пересихання грунту, любить пухкий родючий і завжди трохи вологий грунт.У той же час анемона не виносить важкої глинистого грунту і застою вологи на ділянці де росте.

Анемона Японська прекрасно цвіте в легкій півтіні і не любить прямі спекотні промені полуденного сонця.Пізньоцвіти пізньоцвіту схожі на весняні крокуси, але тільки розпускаються восени і виглядають дуже ніжно в осінньому саду.Пізньоцвіт – цибулинна квітка.

Цибулини прокидаються рано навесні, викидаючи яскраво зелене листя, які на початку літа пропадають. Друге пробудження пізньоцвіту припадає на вересень, коли вже без листя з грунту виходять бутони і розкриваються ніжно –лілові квітки.Цвісти пізньоцвіт може до двох місяців, так як одна цибулина утворює від 3 до 10 бутонів.

Пізньоцвіти добре виглядають на газоні, альпійській горщику, передньому плані квітників.Очиток виднийочиток видний – самий невибагливий садовий квітка, який любить сонце, не вимагає догляду, прекрасно росте без поливу і підгодівлі.Очиток видний на відміну від інших видів Очитків не розповзається, а росте компактно, утворюючи акуратний кущик з прямостоячих стебел з сизо-зеленим листям.

На початку осені очиток зацвітає, на кінцях пагонів шапки суцвіть забарвлюються в рожево-ліловий колір.Зараз можна купити різні сорти очитка видного з різним забарвленням листя і квіток. Ця рослина гармонійно виглядає в компанії з іншими багаторічними квітами, в кам’янистому садку, біля підніжжя альпійської гірки, в якості бордюру біля доріжки.

Related posts

Leave a Comment