Фігура та спорт

Ідеальний сніданок для схуднення, який працює (на думку фітнес-тренера)

Нещодавно натрапила на цікаву статтю в одному відомому зарубіжному журналі. В інтерв’ю Британський кваліфікований фітнес-тренер розповів, яким дійсно повинен бути сніданок, щоб людина змогла комфортно худнути без шкоди для здоров’я.

Подробиці в статті нижче Британський тренер Аарон Браун Америку не відкрив. Він сказав, що сніданок не повинен бути легким.

Навпаки-ситним і навіть білковим. Власне, це логічно. Адже саме білки допомагають відчувати себе насиченим довгий час.

А ще вони заряджають енергією і включають мозкову активність. Те що треба перед роботою. Аарон Браун радить взагалі на сніданок рибу і яйця.

Якщо з останніми все зрозуміло ( багато людей вважають за краще починати свій день з яєчні, омлету або варених яєць), то ось з другим (з рибою) цікаво виходить. Мало хто віддає перевагу рибі в свій перший прийом їжі. Це більше продукт для вечері, в крайньому випадку обіду.

Фото з сайту pxhere.com білок на сніданок, за словами британського фітнес-тренера, може навіть запобігти переїдання у вечірній час.Такий ось сніданок як на фото вище тренер не радить вживати.

Там є один зайвий інгредієнт-хліб. А хліб-це вуглеводи. Звичайно, вони теж допомагають організму прокинутися і зарядитися енергією.

Але є одне але! Вуглеводи швидко насичують, але і швидко це насичення припиняється. Потім вам захочеться знову поїсти. І продуктивність буде набагато нижче.

Аарон Браун рекомендує не забувати також про жири і клітковину. Насправді, якщо збалансувати свій сніданок і додати в нього продукти, які будуть багаті жирами, білками і трохи вуглеводами, то можна забути про обід або вечерю. Це чимось нагадує відому дієту 16/8.

Фото з сайту pxhere.com приклад неправильного сніданку, з правильними сніданками у Аарона Брауна люди худнули за пару місяців на 9-12 кілограмів. Непоганий результат, правда? Необхідно терміново спробувати на собі.
А якщо додати ще й мінімальний спорт, то можна не тільки схуднути, але і підтягнути тіло. #здоров’я # Краса Читайте також і інші матеріали: фермерські фрукти і овочі не так вже й корисні!Як доглядати за родимками і вчасно розпізнати злоякісне утворення?Що з’їсти вранці або ідеальний сніданок на думку дієтологів

Related posts

Leave a Comment