Фігура та спорт

Дворовий фітнес. Силові тренування на вулиці-ghetto workout.

Street Workout або Ghetto Workout – напрямок вуличного спорту. Силові та акробатичні елементи у виконанні хлопців без професійної підготовки. Потрібен був лише тільки турнік, земля і бруси.

Hannibal for King – саме з нього все почалося!Всім доброго часу доби, з вами фітнес тренер Данило Кузнєцов! Моя спортивна кар’єра, назвемо це так, почалася саме з воркауту. З чого все почалося?Незрозуміло звідки йдуть коріння від цього чудового спорту. Начебто і наші діди завжди займалися на турніках, і це завжди називалося фізкультурою! Але так само і темношкірі хлопці на заході задали ритм, і показали неймовірні силові елементи без використання якихось снарядів.

Підтягувалися, віджималися в умовах так званого гетто, при цьому мали форму, яка нітрохи не поступалася хлопцям з тренажерного залу. Street Workout в Росії з’явився приблизно в 2009-2010 році. Цей напрямок викликав величезний ажіотаж.

Воркаут став субкультурою, яка в соц. вона почала конкурувати з бодібілдінгом. Великі хлопці сміялися над жилавими турнікменами, хтось по-доброму, а хтось в серьез.

Тільки задумайтеся великі хлопці, почали помічати звичайних дворових пацанів. Всіх чіпляли трюки на турніках і брусах.Тоді я вчився ще в 7-8 класі і був далекий від спорту.

Мене більше приваблювали комп’ютерні ігри. Коли ми з другом почали займатися воркаутом, ми навіть не здогадувалися, як багато в ньому різних елементів.Популярність дворового спорту росла.

Почали проводити різні фестивалі, сходки та змагання. Брали участь, як дорослі, так і діти. Це і чіпляло, спорт об’єднував молоде покоління з дорослим.

Дорослі зазвичай виконували силові елементи, а діти намагалися зробити ТЕХНІЧНІ. Напрямки вуличного спортапервим і найпопулярнішим став Ghetto Workout. Як я писав вище, цей напрямок пішов від м’язистих темношкірих хлопців.

Ганнібал та інші займалися тільки силовим видами тренінгу. Виконували різні виходи силою, важкі віджимання, підтягування і стійки на руках. Вони завжди були дуже рельєфні і м’язисті.

Сам стиль Ghetto мав на увазі – тренування завжди і скрізь. У будь-який час, в будь-якому місці!Цей напрямок першим підхопив Денис Мінін. Український атлет, який буквально копіював темношкірих вуличних атлетів.

Денис почав активно рухати силові тренування на Україні. У Росії ж з’явилася команда спортсменів WORKOUT24. Хлопці позиціонували себе, як тренування 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.

Одним із засновників був Данило Черкасов.Ганнібал і Данило ЧеркасовДальше за силовим воркаутом почав з’являтися технічний. Людей, хто займався силовим почали називати воркаутерами,а технічним-турніком.

Street Workout-суміш вуличних елементів з професійною гімнастикою. Хлопці виконували великі обороти (»сонечко«,» місяць ” і тд), різні сальто і стрибки. Для виконання багатьох елементів була потрібна техніка і» лямки”, які дозволяли міцно тримати турнік.

У Росії одним з перших, хто почав займатися і записувати навчальні відео стали: Михайло Баратов і Богдан Корженевський. У Михайла у свій час був проект «Школа турніка» в журналі Men’s Health. Хлопці вчили досить небезпечним елементам, розповідали свій досвід і допомагали новачкам.

За що їм величезний респект!Джимбар ( gimbarr) – напрямок родом з Колумбії, яке включає в себе виконання елементів, спрямовані на гнучкість і координацію. Гнучкі колумбійські хлопці завдяки своїм даними могли, як змія прокручуватися навколо поперечини. Тоді це виглядало дуже ефектно! Михайло Баратов досяг успіху і тут, він перший, хто почав знімати навчальні ролики за такими елементами: іспанський вихід сили, вихід біса (yo-yo) та інші.

Неймовірний Gimbarr Спорт розвивався, почали з’являтися перші розряди, списки обов’язкових елементів.I РАЗРЯДБаза:1) підтягування-10 (ракурс повинен бути обличчям до камери)2) віджимання на брусах – 15 (ракурс повинен бути збоку (в профіль)) 3) <url=”http://www.youtube.

com/watch?v=7SBNlbmWF6s&feature=youtu.be” & gt;віджимання від підлоги< / url> – 20 (ракурс повинен бути під кутом 45 градусів)4) підняття рівних ніг у висі на турніку (носками доторкнутися поперечини) – 3) підйом переворотом – 3 (ноги повинні бути прямими)2) Капітанський підйом – 1 http://www.youtube.

com/watch?v=Y09JMrY2cYQ3) кут під турніком (хват на ширині плечей) – зафіксувати.4) вихід силою на одну руку – 1 (на кожну)II РАЗРЯДБаза:1) підтягування – 15 (ракурс повинен бути обличчям до камери)2) віджимання на брусах – 203) віджимання від підлоги-30 (ракурс повинен бути під кутом 45 градусів)4) підняття рівних ніг у висі на турніку (носками доторкнутися поперечини) – 6Элементы:1) Вихід силою на дві – 2 (ракурс повинен бути обличчям до камери)2) Підйом переворотом – 63) Капітанський підйом – 14) Кут під турником (хват на ширині плечей) – 3 секундыІІІ РАЗРЯДБаза:1) Підтягування – 20 (ракурс повинен бути обличчям до камери)2) Віджимання на брусах – 253) Віджимання від підлоги – 40 (ракурс має бути під кутом 45 градусів http://workout.su/video/show_video/48)4) Підняття рівних ніг у висі на турніку (шкарпетками доторкнутися поперечини) – 125) Віджимання у вертикальній стійці на руках у стіни – 2Элементы:1) Вихід силою на дві – 5 (ракурс повинен бути обличчям до камери)2) Підйом переворотом – 103) Вихід силою на дві нижнім хватом – 14) Кут під турником (вузьким хватом) – 3 секунды5) Горизонтальний вис ззаду («ластівка») – 3 секундыIV РАЗРЯДБаза:1) Підтягування – 25 (ракурс повинен бути обличчям до камери)2) Віджимання на брусах – 303) Віджимання від підлоги – 50 (ракурс має бути під кутом 45 градусів http://workout.

su/video/show_video/48)4) Підняття рівних ніг у висі на турніку (шкарпетками доторкнутися поперечини) – 205) Віджимання у вертикальній стійці на руках у стіни – 5Элементы:1) Вихід силою на дві – 10 (ракурс повинен бути обличчям до камери) 2) вихід силою на дві вузьким хватом – 53) вихід силою на дві широким хватом – 54) кут під турніком у вузькому хваті – 5 секунд5) підтягування на одній руці – 1 (на кожній руці) 6) повільний вихід на дві з куточком (спочатку зафіксувати куточок, потім виконати Вихід) – 17) горизонтальний вис ззаду («Ластівка») – 6 секундИ таких ще 3 розряду!Розряди скопійовані з ресурсу https://workout.su/В якийсь момент Воркаут став популярнішим бодібілдингу. Напевно, через це великі хлопці і дивилися косо на жилавих атлетів.

Велика проблема Воркаута-відсутність навантаження на нижні кінцівки тіла, ноги завжди відставали. Навіть у західних атлетів були тоненькі ніжки, порівняно габаритному верхом. Що і викликало хвилю обурення і сміху у багатьох людей.

Незважаючи на це Воркаут або фізкультура на турніках, як було раніше. Завжди був цікавим і захоплюючим видос спорту. 10 років тому він був на піку своєї популярності, але навіть щас багато елементів виглядають свіжо і цікаво, що змушує згадати минулі часи.
Тренування на вулиці завжди були і будуть! Це вже я Данило Кузнєцов 🙂 займайтеся спортом, силовим або технічним, неважливо! Все це одна величезна сім’я! Спасибі за увагу, а ви пробували Street Workout?

Related posts

Leave a Comment