Фігура та спорт

Топ-5 вправ при болях в колінах

Колінні чашечки є одним з найбільш часто пошкоджуваних суглобів, оскільки на них тримається вага всього тіла при ходьбі та інших рухах.Звичайно є різноманітні колінні бандажі без яких не обійтися якщо травма вже трапилася. Які можна підібрати собі, як за характером травми, так і на будь-який гаманець.

Але не забуваємо – будь-який компресійний бандаж необхідно знімати в стані спокою (на ніч, лягли відпочити на годинку і т.д). МоскваБандаж колінний Bauerfeind GenuTrain7 900 ₽Бандаж на колінний суглоб Orto NKN 209845 ₽Бандаж колінний Тривес Т-8520991 ₽Бандаж колінний УНГА-УКР З-327171 ₽Ортез на колінний суглоб Orlett Energy Line DKN-203 NRG4 400 ₽Бандаж колінний Комфорт К-901799 ₽Показати ещеОртопедические бандажі та ортезы223О продавцахМаркет в ДзенеНо кращий вихід – зміцнити м’язи ніг.

Активувати м’язи колін і відновити м’язовий баланс допоможуть кілька нескладних вправ.1. Стабілізації колін допоможе вправа»бульдог”.

Потрібно встати на карачки, щоб голова при цьому була в одну лінію зі спиною, і піднятися повільно на мисках і руках, щоб коліна відірвалися від підлоги. Залишитися в цій позі на кілька секунд. Сідниці при напрузі не повинні підніматися вгору.

2. Зв’язки під колінами зміцнить вправу «слайди». Встати біля стіни на відстані приблизно 30 см, торкнутися спиною стіни.

Витягнути руки вгору над головою і повільно ковзати уздовж стіни до кута в колінах приблизно в 30 градусів.3. Зміцненню підколінних сухожиль сприяє також махи ногами назад.

Треба встати обличчям до стільця, повільно відривати одну ногу від підлоги і утримувати її протягом 10 секунд під кутом приблизно в 30 градусів.4. Ще одна вправа на підколінні сухожилля і розтяжку – «воїн».

Стоячи на одній нозі, трохи зігнутою в коліні, заводите другу ногу назад. Мисок повинен бути натягнутим до відчуття напруги. Руками слід тягнутися вперед, а прес повинен бути напружений.

5. Гнучкість колін збільшить вправу»марш з положення сидячи”. Початкове положення-сидячи, руки на колінах.

Поперемінно слід піднімати коліна вгору, немов йдете в марші. Вправа допомагає реабілітації пошкоджених суглобів в колінної області.Міцних вам колін!# coralfit #коралфітне забуваємо підписуватися на канал і ставити 👍 – це дуже важливо для розвитку каналу.
А тим, хто хоче дізнатися в якому стані знаходиться ваш організм зараз – рекомендую пройти безкоштовний онлайн тест: Онлайн тест всього організму. Дізнайся про стан свого здоров’я без відвідування врачейПодробнее про наших безкоштовних онлайн заходах CoralFit з фітнесу, здоров’ю, бізнесу в сфері ЗСЖ можна подивитися 👉 тут 👈

Related posts

Leave a Comment