Фігура та спорт

Тренування ніг. Корисна формула для присідань.

Чи багато хто любить тренування ніг? Ноги це найважчий день в програмі. І впевнений більшість погодиться з цим фактом. Найефективнішим і найважчим вправою в цей день безперечно є присідання.

І не важливо в якому діапазоні повторень доведеться працювати в цей день! У силовому діапазоні, припустимо 5 по 5 – буде тяжко від великих ваг, а в більш багато повторному варіанті-гарненько пропотієш і захекаєшся. Ті хто займається всерйоз і давно-зрозуміють про що мова. Але хотілося б поділитися формулою, яка урізноманітнює тренінг ніг і зробить його більш приємним!Джерело: httpspixabay.

сомвиконуючи присідання, перед кожним підходом налаштовуєшся, розуміючи що зараз буде важко, а перед наступним підходом ще важче. І м’язи ніг теж це “розуміють”. І тренування набуває трохи сумний характер, з думкою “скоріше б вона закінчилася”.

Але і відмовитися від тренування ніг ні в якому разі не можна – адже вона дуже важлива і впливає на формування тіла в цілому.Зміна ваг. “А що якщо змінити звичним стереотипам, і по присідати інакше”? З такою думкою і з’явилася ця формула: 6 по 6, 12, 6, 12, 8, 8.

Ось як вона розшифровується. Після ретельної і попередньої розминки, що включає всі розминочні і підводять підходи, слідують 6 робочих підходів: Перший виконується в досить силовому стилі – на 6 повторень. Шосте повторення виконується на межі відмови.

Другий підхід передбачає зміну робочих ваг. Потрібно скинути стільки млинців, щоб можна було виконати на 12 повторень. І дванадцятий повтор був також на межі відмови.

Перед третім підходом млинці потрібно одягнути назад. І знову виконати роботу на 6 повторень.Четвертий виконується з тією ж вагою, що і другий підхід, так само на 12 повторень.

Перед п’ятим підходом доведеться додати робочу вагу, таким чином, щоб можна було виконати 8 якісних повторень на межі відмови.Шостий підхід-це повтор п’ятого підходу з тією ж вагою. В ньому доведеться остаточно викладеться.

Дана формула змусить м’язи ніг відреагувати на таке навантаження по особливому – адже вони не звикли до такої не передбачуваною тренуванні. Окремо потрібно сказати про відпочинок між підходами. Варто відпочивати не менше 3-х хвилин.

Так само дану формулу можна застосувати і до жиму ногами. Після таких присідань квадріцепс вже можна і не тренувати в цей день.Спробуйте дану схему і поділіться в коментарях про свої враження і свою думку.

Спасибі, що дочитали до кінця, сподіваюся стаття буде вам корисною. Підписуйтесь на канал, щоб отримувати більше корисної інформації. А Я бажаю вам хороших тренувань, відмінних результатів і міцного здоров’я! Рекомендую вам також прочитати: тренування ніг.
Тренування ніг ! Нічого зайвого. Особливості тренувань після 40-ка.

Related posts

Leave a Comment