Світ тварин

Чому притулок відмовляється прийняти знайдену тварину?

Кожен день в притулок для нещасних хвостатих відмовників надходять дзвінки з проханням взяти знайдену тварину. Почувши відмову, люди дивуються і навіть обурюються: мовляв, волонтери зобов’язані прийняти вихованця під свій патронаж, інакше який же це притулок для чотириногих бідолах. Лише деякі входять в справжній стан справ.

І правда, людина, яка далека від зоозахисної діяльності, не може зрозуміти причини відмови і знайти розумне пояснення парадоксу. Джерело: зоопансіонат “Альма”, Воронежнедостатнє фінансування для тварин – це громадське об’єднання. Організація не отримує підтримку від державних або муніципальних органів влади.

Тимчасовий будинок для кішок і собак існує лише завдяки пожертвуванням звичайних людей. За копійками складається сума, на яку активісти закуповують корм для милих підопічних. Арифметика проста: чим більше вихованців у притулку, тим серйозніше витрати.

Адже кожного вихованця потрібно не тільки забезпечити сухим кормом, а й стерилізувати, вакцинувати, а в разі хвороби – надати ветдопомогу. Пес Вірний. Джерело: зоопансіонат “Альма”, м.

ВоронежОтсутствие волонтеровуви, не кожен притулок може похвалитися великою і дружною командою волонтерів, які чітко дотримуються графік чергувань. Не вистачає рук, щоб забезпечити належних догляд за тваринами: вигул, гігієна, прибирання клітин і прилеглої території. Один найманий співробітник, до того ж не завжди дисциплінований, не може проявити турботу про кожного вихованця.

Ось і виходить, що собаки дві години чекають своєї черги на вигул і ходять влітку з зимовим підшерстям, який давно слід було б вичесати. Відсутність волонтерів-серйозна проблема для притулку. Пес Бімка.

Джерело: зоопансіонат “Альма”, м ВоронежНет вільних місць більшості випадків для знайденого або обридлого вихованця в притулку немає вільного вольєра. Тварини часом роками сидять в кволих тісних клітинках, хоча активісти кожен день пишуть несамовиті пости в надії віддати їх хорошим господарям. Люди не наважуються на усиновлення непоказних дворняг.

Притулки стають постійним місцем проживання. Вони переповнені хвостатими бідолахами! В окрузі-багатоголосий гавкіт, який обурює жителів, і вони нерідко пишуть скарги в прокуратуру.Пес Алтай.

Джерело: зоопансіонат “Альма”, м. Воронежворонезький зоопансіонат “Альма” – новий притулок, але вже і він не може дозволити собі дати дах тваринам, які зараз бігають по міських вулицях. Крім того, тимчасовий будинок знаходиться на межі закриття через дефіцит фінансування і відсутність волонтерів.

Внески скоротилися. Засоби масової інформації відмовилися підтримати організацію. Тепер одному Богу відомо, що чекає нещасних підопічних.

Читайте також: Фотограф прийшов до притулку “Альма”: ділимося знімкамикриша притулку обрушиться і погребе під собою тварин***************************************************************************Ми “ВКонтакте”: Альма|зоопансіонат|притулок для собак|Воронежми в Instagram: @alma_vrnреквізити для допомоги тваринам ЗООПАНСІОНАТУ”АЛЬМА” 1. Карта допомоги СБ: 4276 1300 1868 1613 (Тетяна Павлівна к.) 2.

Як: 4100191881982303. Ківі: + 7 (950)752-33-034. PayPal: zoopansionat.
[email protected]гітелефон для зв’язку +7(960)109-11-25, координатор Тетяна

Related posts

Leave a Comment