Світ тварин

Пес бублик вчив дітей відкрито дивитися на світ… А який урок піднесли дорослі люди?

Діти тягнуться до тварин. Дворові пси часто стають їх кращими друзями. Згадайте, бобики завжди становили незмінну компанію відважним піонерам-тимурівцям.

Сьогодні майже нічого не змінилося. Хіба що червона краватка не пов’язана на шиї. Але хлопці як і раніше як очманілі носяться в супроводі жвавих і життєрадісних дворняг.

Комусь це може здатися пересічним пустощами. Однак насправді так хлопчаки і дівчата отримують перші уроки доброти. Пес Бублик.

Джерело: зоопансіонат “Альма”, м. Воронежпростодушіе призводить до трагедії милий щеня-підліток невідомо звідки з’явився у дворі висотних будинків. Його помітили місцеві хлопці.

Вони полюбили собаку за відкритість і доброзичливу вдачу. Веселі школярі дали малюкові кличку Бублик і, як кажуть, потрапили не в брову, а в око. Це ім’я-звучне, іронічне і одночасно просте – точно відображає характер пса.

Бродяга Активний, наївний, довірливий. Вдар такого ногою, і він не зненавидить тебе, не буде обережний наступного разу. Йому не властиво почуття злоби і образи.

Милий Бублик заражав хлопців оптимізмом і безпосередністю. Він дарував їм яскраві емоції. Прогулянки завжди були цікаві, переповнені відчуттям радості.

Чотириногий друг вчив хлопців відкрито дивитися на світ, давав їм відчути смак справжнього безтурботного дитинства. Проте..

. простодушність призводить до трагедії. Дорослі вирішили піднести свій урок, показати, що зло ходить поруч.

Єхидно посміюючись, потираючи руки, сусіди задумали зруйнувати ідилію, відібравши у школярів приятеля. Їх рука не здригнулася, коли клали отруєну ковбасу в миску вихованця. Пес Бублик.

Джерело: зоопансіонат “Альма”, м. ВоронежДобро перемагає злоБублик повинен був битися в агонії на очах маленьких друзів, виходити піною, голосно і протяжно вити від болю, що подібно веретену скручує нутро. Дорослі вирішили стати підлими арбітрами.

Собаці нарекли піти і забрати з собою сонячне дитинство, спогади про безтурботні юних роках, якими ми дорожимо, переступивши поріг сивочолої зрілості. Однак завдяки щасливому випадку пес не загинув, і світ хлопців не застиг в його засклених очах. Чи то мерзенні вчителі помилилися, відміряючи дозу, чи то організм виявився сильним, чи то пані-Справедливість вирішила восторжествувати.

Не дарма, напевно, кажуть, ніби добро перемагає зло. Діти одразу помітили: чотирилапий волоцюга знітив, опустив голову. Вони забили тривогу.

Хлопці вирушили до дорослих в надії, що ті допоможуть нещасному другу. Однак крім немічної пенсіонерки Ніни ніхто не кинувся рятувати милого Бублика. Тільки Літня жінка розділила з хлопцями занепокоєння.

Пса вирішили визначити в пансіонат “Альма”.Пес Бублик. Джерело: зоопансіонат “Альма”, м.

Воронежбубліка підтримує пенсіонеркапенсіонерка Ніна виявилася не просто чуйною, а й відповідальною. На відміну від однолітки, яка порадила активістам кинути кошенят “до чортової матері”, вона не залишає Бублика без підтримки: оплатила обробку від ендо – і ектопаразитів, вакцинацію. Їй складно повністю забезпечити потреби пса.

Тому якщо ви перейнялися співчуттям до цуценяти, поділіться невеликою сумою. Волонтери придбають для нього запас сухого корму. Або ви можете самі доставити гостинці в притулок “Альма”.

Пес Бублик. Джерело: зоопансіонат “Альма”, м. Воронежжизнерадісний пес шукає господаря, життєрадісному Бублику не місце в притулку серед гавкаючих побратимів.

Він відновився після отруєння. Тепер жадає спілкування з людиною, хоче гуляти, гратися і..

. відчувати себе коханим. Пес народився в березні 2020 року.

В їжі невередливий. Відмінно ходить на повідку. Обожнює дітей, але не терпить кішок.

На жаль, його вивело з себе навіть зображення вусатого-смугастого на стенді…

Щеня віддається в квартиру або будинок без самовигула, людям свідомого віку. Прилаштовується за договором з ненав’язливим відстеженням. Приходьте знайомитися! Е.

М. Читайте також: дитяча сердечність і доросла підступність: куди після відходу господаря потрапив пес Рижик?*************************************************************************** Ми “ВКонтакте”: Альма|зоопансіонат|притулок для собак|Воронежми в Instagram: @alma_vrnреквізити для допомоги тваринам ЗООПАНСІОНАТУ”АЛЬМА” 1. Карта допомоги СБ: 4276 1300 1868 1613 (Тетяна Павлівна к.

) 2. Як: 4100191881982303. Ківі: + 7 (950)752-33-034.
PayPal: [email protected]гітелефон для зв’язку +7(960)109-11-25, координатор Тетяна

Related posts

Leave a Comment