Світ тварин

7 речей, про які потрібно подумати, перш ніж купувати домашнього вихованця

Домашні тварини збагачують наше життя і допомагають нам відчувати себе цілісними. Під час пандемії набагато більше сімей стали заводити домашніх тварин. Будь то кішка, собака або інша тварина, заклад домашнього вихованця – відмінний спосіб зробити вашу сім’ю повноцінною.

Хоча багатьом сім’ям подобається ідея завести домашнього вихованця, також важливо враховувати рівень прихильності і зусиль, необхідних для того, щоб завести домашню тварину. Перш ніж завести вихованця, візьміть до уваги наступні сім речей:1. Рівень прихильностіволодіння домашніх тварин-це корисний досвід, але це велика відповідальність і довгострокове зобов’язання.

Оскільки кішки і собаки живуть довше, ніж домашні тварини меншого розміру, важливо заводити домашнього вихованця тільки в тому випадку, якщо ви можете присвятити їм час їх життя. Домашнім тваринам потрібна любов, час і увага. Запитайте себе, чи є у вас час і сили, необхідні для того, щоб володіти домашнім тваринам.

Залежно від вашої доступності та рівня прихильності ви можете вирішити завести вихованця меншого розміру або поки відмовитеся від нього.2. Вартість утримання домашньої тварини не тільки вимагають уваги, але і коштують дуже дорого.

Перш ніж завести домашню тварину, подумайте про своє фінансове становище. Такі витрати, як догляд за шерстю, іграшки, їжа і т.д.

є частиною володіння домашнім тваринам, і сім’ї повинні враховувати це, перш ніж зробити цей крок. Крім звичайних витрат, вам також необхідно враховувати початкові витрати на утримання домашньої тварини. Наприклад, домовласники, які вирішили завести собаку, повинні враховувати вартість початкової покупки, а також вартість щеплень, ліцензій і всього іншого, що потрібно для володіння собакою.

3. Ваш бажаний метод навчаннямногі домовласники вірять, що, прийнявши домашню тварину, вона автоматично пристосується до життя в їхньому будинку. Однак це трапляється рідко.

Незалежно від того, заводите ви кішку, собаку або іншу домашню тварину, більшості тварин потрібен певний рівень підготовки, перш ніж вони стануть “домашніми тваринами”. З цієї причини корисно знати, який метод дресирування ви віддаєте перевагу, перш ніж заводити вихованця. Домашні тварини без належного навчання можуть створити безлад в будинку і завдати шкоди сім’ї.

Якщо у вас немає плану тренувань, краще не заводити вихованця, поки ви не зрозумієте, як ви хочете його ростити. Точно так само ви також можете завести вихованця, який вже навчений.4.

Як впоратися з проблемами зі здоровямпомімо розрахунку витрат на володіння домашнім тваринам, також важливо мати уявлення про те, як Ви вирішите проблеми з його здоров’ям. Хоча ваш новий домашній тварина, швидше за все, не матиме явних проблем зі здоров’ям, час від часу йому доведеться відвідати ветеринара. Знайдіть час, щоб знайти ветеринарів у вашому районі, а також скласти кошторис на можливі витрати, такі як щеплення або операція.

5. Робота з найгіршими сценаріямив залежності від типу породи, яку ви хочете, тривалість життя собаки зазвичай становить 10-13 років. Візьміть до уваги будь – які проблеми зі здоров’ям, до яких ваша порода буде більш сприйнятлива, а також способи зберегти їх здоров’я якомога довше.

Придбання собаки старшого віку може бути найкращим варіантом, якщо ви не хочете мати справу з початковим навчанням, турботою і терпінням, які необхідні, щоб завести цуценя. Однак якщо ви плануєте завести стару собаку, вам потрібно буде навчитися справлятися з втратою домашньої тварини раніше, ніж, якщо ви купите молодшу собаку. Це може бути особливо складно.

Обговоріть відповідний вік вихованця зі своєю сім’єю, перш ніж віддавати перевагу собаці або кішці.6. Спосіб життя вашої семьіпроаналізувавши витрати на володіння домашнім тваринам, також важливо визначити, чи буде ваш майбутній вихованець комфортно вписуватися в ваш поточний спосіб життя.

Наприклад, сім’ям, які ведуть напружений спосіб життя, можливо, доведеться двічі подумати, перш ніж завести домашню тварину. Якщо ви постійно зайняті на роботі або у вас мало часу для домашнього вихованця, краще взагалі не заводити його або вкладатися в вихованця, який не вимагає особливої уваги.7.

Ваша історія хвороби-одна проблема, яку сім’ї повинні враховувати перед тим, як завести домашню тварину – це історія хвороби сім’ї. Багато дітей і дорослих страждають алергією на домашніх тварин, таких як кішки і собаки. Часто сім’ї не помічають цю алергію, поки не приводять в будинок кішку або собаку.

Обов’язково дізнайтеся історію хвороби вашої родини і список алергій, перш ніж приймати рішення про придбання домашньої тварини. Якщо ви виявите, що у когось в будинку є алергія, є інші варіанти, якщо ви все ж хочете завести домашнього вихованця. Наприклад, сім’ї, в яких є діти з алергією на хутро, можуть обзавестися лисою кішкою або собакою.
Перш ніж завести нового пухнастого друга, переконайтеся, що ваша сім’я готова завести домашнього вихованця. Пам’ятайте про це керівництво, вирішуючи, чи готові ви до того, щоб володіти домашнім улюбленцем.Читайте також і інші цікаві публікації:чому немає сенсу використовувати бонусну карту в магазинахДля чого стелити харчову плівку на шафу і холодильникпростий секрет, як зробити взуття непромокаючої оригінальний рецепт гречки до новорічного столунравітся стаття? Ставте лайк і підписуйтесь на канал!

Related posts

Leave a Comment